Heili Püümann

Tel   + 372 610 8030
Mob + 372 5342 0362
E-post: heili.puumann@nove.ee

Heili Püümann

Heili Püümann on töötanud õigusalal alates 2013. aastast, mil ta alustas tööd advokaadibüroos SORAINEN. Advokaadibüroos SORAINEN oli Heili kinnisvara- ning ehitusõiguse töörühma liige ning tegeles väga mitmete kinnisvara valdkonda kuuluvate küsimustega alates planeeringu ja ehitusõiguslikest vaidlustest lõpetades äripindade üüri- ja müügitehingutega. Muu hulgas on Heili osalenud ka suuremahulistes ühinemiste ja jagunemiste läbiviimises ja finantsvaldkonda kuuluvates tehingutes. Heili eriliseks huviks on avalik-õiguslik ehitusõigus, mida Heili on käinud täiendavalt õppimas Konstanz’i Ülikoolis Saksamaal.

Täiendavalt on Heili töötanud Tartu Ülikoolis õppeassistendina, olles abiks nii ühinguõiguse kui ka tsiviilkohtumenetluse ainete ettevalmistamisel ja annab sellel õppeaastal tudengitele ka ehitusõiguse seminare. Seejuures on Heili osalenud ka teadusprojektides.

NOVE Advokaadibüroos keskendub Heili peamiselt ühinguõiguse projektidele ja tugevdab meie vaidluste lahendamise kompetentsi eelkõige haldusõiguse ja avalik-õigusliku ehitusõiguse valdkonnas.

Töökogemus:

2019–...          Advokaadibüroo NOVE, vandeadvokaat
2016–2019      Advokaadibüroo NOVE, advokaat
20132016      Advokaadibüroo SORAINEN, advokaat, jurist, juristi abi

Haridus:

2015               Tartu Ülikooli õigusteaduskond, MA
2014               Konstanz’i Ülikool, vahetusüliõpilane
2013               Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA

Keeled:

eesti, inglise, saksa

Liikmesus:

Eesti Advokatuur