heili-puumann

Tel   + 372 610 80 30
Mob + 372 53 420 362
E-post: heili.puumann@nove.ee

Heili Püümann on töötanud õigusalal alates 2013. aastast, mil ta alustas tööd advokaadibüroos SORAINEN. Advokaadibüroos SORAINEN oli Heili kinnisvara- ning ehitusõiguse töörühma liige ning tegeles väga mitmete kinnisvara valdkonda kuuluvate küsimustega alates planeeringu ja ehitusõiguslikest vaidlustest lõpetades äripindade üüri- ja müügitehingutega. Muu hulgas on Heili osalenud ka suuremahulistes ühinemiste ja jagunemiste läbiviimises ja finantsvaldkonda kuuluvates tehingutes. Heili eriliseks huviks on avalik-õiguslik ehitusõigus, mida Heili on käinud täiendavalt õppimas Konstanz’i Ülikoolis Saksamaal.

Täiendavalt on Heili töötanud Tartu Ülikoolis õppeassistendina, olles abiks nii ühinguõiguse kui ka tsiviilkohtumenetluse ainete ettevalmistamisel ja annab sellel õppeaastal tudengitele ka ehitusõiguse seminare. Seejuures on Heili osalenud ka teadusprojektides.

NOVE Advokaadibüroos keskendub Heili peamiselt ühinguõiguse projektidele ja tugevdab meie vaidluste lahendamise kompetentsi eelkõige haldusõiguse ja avalik-õigusliku ehitusõiguse valdkonnas.

Töökogemus:

2016 – …        Advokaadibüroo NOVE, advokaat
2013 – 2016    Advokaadibüroo SORAINEN, advokaat, jurist, juristi abi

Haridus:

2015 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, MA
2014 Konstanz’i Ülikool, vahetusüliõpilane
2013 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA

Keeled:

eesti, inglise, saksa

Liikmelisus:

Eesti Advokatuur