Koostöö


Meie üks oluline eesmärk on olla meie klientidele võrdväärne koostööpartner.

Loe edasi

Kompetents


Pikaajalist praktilist töökogemust arvestades on meie advokaadid eelkõige tugevad oma igapäevatöös õigusteenuse osutamisel.

Loe edasi

Hinnastamismudel


Meie kogemus ja efektiivsus võimaldab kliendile pakkuda enamjaolt fikseeritud hinda, mitte töötunnipõhist ajaarvestust.

Loe edasi

Advokaadibüroo NOVE

Meeskond

Urmas Volens
Urmas Volens

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 8011

Mob +372 506 3470

E-post:
urmas.volens@nove.ee

Andrus Kattel
Andrus Kattel

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 8014

Mob +372 511 1329

E-post:
andrus.kattel@nove.ee

Veikko Puolakainen
Veikko Puolakainen

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 8013

Mob +372 517 5683

E-post:
veikko.puolakainen@nove.ee

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 8012

Mob +372 501 9660

E-post:
kristjan.tamm@nove.ee

Arsi Pavelts
Arsi Pavelts

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 8015

Mob +372 5561 6888

E-post:
arsi.pavelts@nove.ee

Mari Matjus
Mari Matjus

vandeadvokaat, assotsieerunud partner

Tel +372 610 8033

Mob +372 5620 8625

E-post:
mari.matjus@nove.ee

Kaija Riismaa
Kaija Riismaa

vandeadvokaat

Tel +372 610 8016

Mob +372 5815 0388

E-post:
kaija.riismaa@nove.ee

Marika Oksaar
Marika Oksaar

vandeadvokaat

Tel +372 610 8017

Mob +372 529 9929

E-post:
marika.oksaar@nove.ee

Veiko Vaske
Veiko Vaske

vandeadvokaat

Tel +372 610 8018

Mob +372 522 5933

E-post:
veiko.vaske@nove.ee

Karin Sein

nõunik

Tel +372 610 8018

Mob +372 5666 3730

E-post:
karin.sein@nove.ee

Heili Püümann
Heili Püümann

advokaat

Tel +372 610 8030

Mob +372 5342 0362

E-post:
heili.puumann@nove.ee

Liina Laasma
Liina Laasma

arendus- ja kvaliteedijuht

Tel +372 610 8032

Mob +372 5661 8008

E-post:
liina.laasma@nove.ee

Laura Raadik
Laura Raadik

juriidiline assistent

Tel +372 610 8032

Mob +372 5815 0030

E-post:
laura.raadik@nove.ee

Katrin Martson

juriidiline assistent

Tel +372 610 8031

Mob +372 5398 9331

E-post:
katrin.martson@nove.ee

Kaja Johanson NOVE assistent
Kaja Johanson

assistent

Tel +372 610 8032

Mob +372 5664 2532

E-post:
kaja.johanson@nove.ee

Helen Kirspuu
Helen Kirspuu

assistent

Tel +372 610 8010

Mob +372 506 7479

E-post:
helen.kirspuu@nove.ee