Koostöö


Meie üks oluline eesmärk on olla meie klientidele võrdväärne koostööpartner.

Loe edasi

Kompetents


Pikaajalist praktilist töökogemust arvestades on meie advokaadid eelkõige tugevad oma igapäevatöös õigusteenuse osutamisel.

Loe edasi

Hinnastamismudel


Meie kogemus ja efektiivsus võimaldab kliendile pakkuda enamjaolt fikseeritud hinda, mitte töötunnipõhist ajaarvestust.

Loe edasi

Advokaadibüroo NOVE

Meeskond

Urmas Volens
Urmas Volens

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 80 11

Mob +372 506 34 70

E-post:
urmas.volens@nove.ee

Andrus Kattel
Andrus Kattel

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 80 14

Mob +372 511 13 29

E-post:
andrus.kattel@nove.ee

Veikko Puolakainen
Veikko Puolakainen

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 80 13

Mob +372 517 56 83

E-post:
veikko.puolakainen@nove.ee

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 80 12

Mob +372 501 96 60

E-post:
kristjan.tamm@nove.ee

Arsi Pavelts
Arsi Pavelts

vandeadvokaat, partner

Tel +372 610 80 15

Mob +372 556 168 88

E-post:
arsi.pavelts@nove.ee

Kaija Riismaa
Kaija Riismaa

vandeadvokaat

Tel +372 610 80 16

Mob +372 581 503 88

E-post:
kaija.riismaa@nove.ee

Marika Oksaar
Marika Oksaar

vandeadvokaat

Tel +372 610 80 17

Mob +372 529 99 29

E-post:
marika.oksaar@nove.ee

karin-sein
Karin Sein

nõunik

Tel +372 610 80 18

Mob +372 566 637 30

E-post:
karin.sein@nove.ee

Heili Püümann
Heili Püümann

advokaat

Tel +372 610 80 30

Mob +372 534 203 62

E-post:
heili.puumann@nove.ee

Eerik Heldna
Eerik Heldna

nõunik

Tel +372 610 80 31

Mob +372 505 386 2

E-post:
eerik.heldna@nove.ee

Liina Laasma
Liina Laasma

arendus- ja kvaliteedijuht

Tel +372 610 80 32

Mob +372 566 180 08

E-post:
liina.laasma@nove.ee

Laura Raadik
Laura Raadik

juriidiline assistent

Tel +372 610 80 10

Mob +372 581 500 30

E-post:
laura.raadik@nove.ee

Katrin Martson
Katrin Martson

juriidiline assistent

Tel +372 610 80 32

Mob +372 539 893 31

E-post:
katrin.martson@nove.ee

Hanna-Liisa Kutsar
Hanna-Liisa Kutsar

büroojuht

Tel +372 610 80 10

Mob +372 530 06 540

E-post:
hanna-liisa.kutsar@nove.ee